

| Доставка за | СофияИзбери друго населено място | |
| Цена за доставка | 2.55 € / 4.99 лв. | |
| Опция преглед | Да, при всяка доставка до адрес или офис. | |
| Дати за доставка | 08‑04‑2026 г. или 09‑04‑2026 г. | |
Основни параметри: ![]() | ||
| Продукт | #809-631-272 | |
| Наличност | Да, на склад при доставчик Физически е наличен при доставчик на store.bg | |
| Гаранция на продукта | 2 години | |
| Марка | Rowenta | |
| EAN | 3121040084922 | |
| Категории | ||
| Подходящ за | Жени | |
| За възраст | Над 18 години | |
| Тегло | 0.300 kg | |
| Инструкции | Инструкции за употреба | |
|
Rowenta X Karl Lagerfeld Optiliss II SF321LF0Преса за коса Доставка:
![]()
Основни параметри:
![]()
|
| Модел | SF321LF0 |
| Напрежение | 110 - 240 V |
| Бутон за включване/изключване | Да |
| Максимална температура | 230°C |
| Регулиране на температурата | Да (130°C - 230°C) |
| Позиции на температурата | 10 |
| Време за загряване | 30 секунди |
| Индикатор за загряване | Да |
| Покритие на плочите | Керамично |
| Размер на плочите | 9 x 2.5 cm |
| Плаващи плочи | Да |
| Студен връх | Да |
| Система за заключване | Да |
| Захранващ кабел | Ротация на 360° |
| Дължина на захранващия кабел | 1.8 m |
| Цвят | Черен и червен |
| Гаранция | 2 години |
|
Ако искаш да си първият дал мнение за този продукт, направи го сега! |
Важна информация! Мненията, които най-добре описват продукта, ще бъдат видими при всяко посещение на страницата. За да видиш всички останали мнения, натисни бутона "Покажи всички мнения". Без предупреждение ще бъдат изтривани коментари с обидно, расистко, клеветническо или друго съдържание, което нарушава добрия тон. |
|
Подаръчен комплект Nivea Radiant Skin Мицеларна вода , серум за лице и диадема |
||
|
Цена: 14.90 € / 29.14 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Porsche Design Woman Black EDP Дамски парфюм |
||
|
Цена: 52.59 € / 102.86 лв.
|
|||
![]() Стандартна цена 63.40 € Вземи сега с отстъпка -17%! За повече подробности виж в продукта. ![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Подаръчен комплект с несесер Nivea Timeless Classic Душ крем, мляко за тяло, универсален крем, ролон и крем за ръце |
||
|
Цена: 19.89 € / 38.90 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Подаръчен комплект IDC Institute Secret Stories Душ гел, лосион за тяло, пяна за вана, скраб за тяло и гъба за баня |
||
|
Цена: 16.35 € / 31.98 лв.
|
|||
![]() Продуктът е представен с видео материали |
|||
|
Maison Alhambra Philos Centro EDP Дамски парфюм |
||
|
Цена: 20.65 € / 40.39 лв.
|
|||
|
|
© 1999 - 2026 store.bg всички права запазени - Общи условия | Политика за личните данни Използваните в представянето на продукта "Rowenta X Karl Lagerfeld Optiliss II SF321LF0 - Преса за коса" текстови, графични и други материали са собственост на носителите на авторските им права. Всяко копиране и репродуциране на информация, представена в този сайт, е равносилно на безусловно приемане на общите условия и определените в тях лицензни условия за ползване. |