

| Доставка за | СофияИзбери друго населено място | |
| Цена за доставка | До автомат на  BOX NOW : 1.55 € / 3.03 лв. До офис на Еконт: 2.90 € / 5.67 лв. До адрес: 2.55 € / 4.99 лв. | |
| Опция преглед | Да, при всяка доставка до адрес или офис. | |
| Дати за доставка | 26‑05‑2026 г. или 27‑05‑2026 г. | |
Основни параметри: ![]() | ||
| Продукт | #472-244-240 | |
| Наличност | Да, на склад при доставчик Физически е наличен при доставчик на store.bg | |
| Гаранция на продукта | 2 години | |
| Марка | Rowenta | |
| Категории | ||
| Подходящ за | Жени | |
| За възраст | Над 12 години | |
| Тегло | 1.300 kg | |
|
Rowenta Ultimate Experience Maestria CV9920F3Сешоар за коса с транспортна чанта и 3 накрайника Доставка:
![]()
Основни параметри:
![]()
|
| Модел | CV9920F3 |
| Мощност | 2000 W |
| Напрежение | 220 - 240 V |
| Настройки на температурата | 3 степени |
| Настройки на мощността | 3 степени |
| Йонизираща функция | Да |
| Функция Air-To-Care | Да |
| Функция Smart Memory System | Да |
| Функция за студен въздух | Да |
| Концентратор на въздуха | Да (5 mm и 9 mm) |
| Дифузер | Да |
| Транспортна чанта | Да |
| Халка за окачване | Не |
| Подвижна решетка | Да |
| Тегло на уреда | 385 g |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Цвят | Черен и меден |
| Гаранция | 2 години |
|
Ако искаш да си първият дал мнение за този продукт, направи го сега! |
Важна информация! Мненията, които най-добре описват продукта, ще бъдат видими при всяко посещение на страницата. За да видиш всички останали мнения, натисни бутона "Покажи всички мнения". Без предупреждение ще бъдат изтривани коментари с обидно, расистко, клеветническо или друго съдържание, което нарушава добрия тон. |
|
Подаръчен комплект Yves Rocher Bourbon Vanilla Душ гел и лосион за тяло от серията Bourbon Vanilla |
||
|
Цена: 20.40 € / 39.90 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Подаръчен комплект с несесер Nivea Try Me Love Me Мицеларна вода, серум за лице, балсам за устни и лента за коса |
||
|
Цена: 14.60 € / 28.56 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Bvlgari Omnia Amethyste EDT Дамски парфюм |
||
|
Цени от: 65.10 € / 127.32 лв.
|
|||
|
Подаръчен комплект IDC Institute Scented Garden Ароматна свещ, бомбичка за вана, спрей за тяло и крем за ръце от серията Scented Garden |
||
|
Цена: 12.27 € / 24.00 лв.
|
|||
![]() Продуктът е представен с видео материали |
|||
|
Essence Hydra Kiss Lip Oil Trio Комплект масла за устни в картонена кутия |
||
|
Цена: 9.20 € / 17.99 лв.
|
|||
|
|
© 1999 - 2026 store.bg всички права запазени - Общи условия | Политика за личните данни Използваните в представянето на продукта "Rowenta Ultimate Experience Maestria CV9920F3 - Сешоар за коса с транспортна чанта и 3 накрайника" текстови, графични и други материали са собственост на носителите на авторските им права. Всяко копиране и репродуциране на информация, представена в този сайт, е равносилно на безусловно приемане на общите условия и определените в тях лицензни условия за ползване. |