

| Доставка за | СофияИзбери друго населено място | |
| Цена за доставка | До автомат на  BOX NOW : 0.99 € / 1.94 лв. До офис на Еконт: 2.80 € / 5.48 лв. До адрес: 2.55 € / 4.99 лв. | |
| Опция преглед | Да, при всяка доставка до адрес или офис. | |
| Дати за доставка | 26‑05‑2026 г. или 27‑05‑2026 г. | |
Основни параметри: ![]() | ||
| Продукт | #818-103-944 | |
| Наличност | Да, на склад при доставчик Физически е наличен при доставчик на store.bg | |
| Гаранция на продукта | 2 години | |
| Марка | Rowenta | |
| EAN | 3121040085264 | |
| Категории | ||
| Подходящ за | Жени | |
| За възраст | Над 12 години | |
| Размери | 25.5 x 6 cm | |
| Тегло | 0.700 kg | |
|
Rowenta X Karl Lagerfeld Pro Stylist CF961LF0Въртяща се електрическа четка за коса с горещ въздух, с 2 приставки Доставка:
![]()
Основни параметри:
![]()
|
| Модел | CF961LF0 |
| Напрежение | 220 - 240 V |
| Мощност | 750 W |
| Покритие не цилиндъра | Турмалиново |
| Настройки на скорост и температура | 2 степени |
| Максимална температура | 80°C |
| Приставки | 2 броя |
| Диаметър на четките (приставките) | ∅ 38 mm и ∅ 50 mm |
| Йонизираща функация | Да |
| Дължина на захранващия кабел | 1.8 m |
| Цвят | Черен и червен |
| Гаранция | 2 години |
|
Ако искаш да си първият дал мнение за този продукт, направи го сега! |
Важна информация! Мненията, които най-добре описват продукта, ще бъдат видими при всяко посещение на страницата. За да видиш всички останали мнения, натисни бутона "Покажи всички мнения". Без предупреждение ще бъдат изтривани коментари с обидно, расистко, клеветническо или друго съдържание, което нарушава добрия тон. |
|
Подаръчен комплект Organic Shop With Love Захарен скраб, суфле за тяло и стикери |
||
|
Цена: 7.10 € / 13.89 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. ![]() Продуктът е представен с видео материали |
|||
|
Подаръчен комплект с несесер Nature of Agiva Roses Fruit Salad Holiday Pear Захарен скраб за лице и тяло и душ гел от серията Fruit Salad |
||
|
Цена: 9.90 € / 19.36 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. ![]() Продуктът е представен с видео материали |
|||
|
PUPA Milano Owl Lip Palette Палитра за устни |
||
|
Цена: 17.64 € / 34.50 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
PUPA Milano Pennyblack Eyeshadow Palette Палитра с 6 цвята сенки за очи от серията PUPA <3 Pennyblack |
||
|
Цена: 25.30 € / 49.48 лв.
|
|||
|
Rowenta Ultimate Experience Maestria CV9920F3 Сешоар за коса с транспортна чанта и 3 накрайника |
||
|
Цена: 264.00 € / 516.34 лв.
|
|||
![]() |
|||
|
| |||||||||||||||
| ||||||||||||||||
|
|
© 1999 - 2026 store.bg всички права запазени - Общи условия | Политика за личните данни Използваните в представянето на продукта "Rowenta X Karl Lagerfeld Pro Stylist CF961LF0 - Въртяща се електрическа четка за коса с горещ въздух, с 2 приставки" текстови, графични и други материали са собственост на носителите на авторските им права. Всяко копиране и репродуциране на информация, представена в този сайт, е равносилно на безусловно приемане на общите условия и определените в тях лицензни условия за ползване. |