

| В момента тази четка не може да бъде доставена. | ||
Основни параметри: ![]() | ||
| Продукт | #605-609-596 | |
| Вид | Четка | |
| Наличност | ||
| Гаранция на четката | 2 години | |
| Марка | Rowenta | |
| Категории | ||
| Подходяща за | Жени | |
| За възраст | Над 12 години | |
| Размери | 41.5 x 7.4 cm | |
| Инструкции | Ръководство на потребителя Rowenta Brush Acti... | |
|
Rowenta Brush Activ UB9540F0Въртяща се електрическа четка за коса с горещ въздух, с 5 приставки Доставка:
![]()
Основни параметри:
![]()
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Модел | UB9540F0 |
| Напрежение | 220 - 240 V |
| Мощност | 1000 W |
| Покритие на цилиндъра | Керамично |
| Настройки на скорост и температура | 2 степени |
| Приставки | 5 броя |
| Диаметри на цилиндричните четки (приставки) | ∅ 40 mm, ∅ 50 mm и ∅ 30 mm |
| Допълнителни аксесоари | Концентратор и права четка |
| Функция със студен въздух | Да |
| Йонизираща функция | Да |
| Автоматично въртене | Да |
| Дължина на захранващия кабел | 1.8 m |
| Цвят | Черен и сребристо |
| Гаранция | 2 години |
|
Ако искаш да си първият дал мнение за тази четка, направи го сега! |
Важна информация! Мненията, които най-добре описват четката, ще бъдат видими при всяко посещение на страницата. За да видиш всички останали мнения, натисни бутона "Покажи всички мнения". Без предупреждение ще бъдат изтривани коментари с обидно, расистко, клеветническо или друго съдържание, което нарушава добрия тон. |
|
PUPA Milano Pennyblack Eyeshadow Palette Палитра с 6 цвята сенки за очи от серията PUPA <3 Pennyblack |
||
|
Цена: 25.30 € / 49.48 лв.
|
|||
|
Подаръчен комплект Harry Potter Lumos Парфюмен душ гел с блестящи частици и чорапи |
||
|
Цена: 13.24 € / 25.90 лв.
|
|||
|
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Power Комплект от дневен крем и серум против бръчки |
||
|
Цена: 18.35 € / 35.89 лв.
|
|||
|
Asdaaf Ameerat Al Arab EDP Дамски парфюм |
||
|
Цена: 21.73 € / 42.50 лв.
|
|||
|
Подаръчен комплект PUPA Milano Спирала и двуфазна мицеларна вода |
||
|
Цена: 20.40 € / 39.90 лв.
|
|||
|
|
© 1999 - 2026 store.bg всички права запазени - Общи условия | Политика за личните данни Използваните в представянето на четката "Rowenta Brush Activ UB9540F0 - Въртяща се електрическа четка за коса с горещ въздух, с 5 приставки" текстови, графични и други материали са собственост на носителите на авторските им права. Всяко копиране и репродуциране на информация, представена в този сайт, е равносилно на безусловно приемане на общите условия и определените в тях лицензни условия за ползване. |