

| Доставка за | СофияИзбери друго населено място | |
| Цена за доставка | До автомат на  BOX NOW : 0.99 € / 1.94 лв. До офис на Еконт: 2.80 € / 5.48 лв. До адрес: 2.55 € / 4.99 лв. | |
| Опция преглед | Да, при всяка доставка до адрес или офис. | |
| Дати за доставка | 21‑05‑2026 г. или 22‑05‑2026 г. | |
Основни параметри: ![]() | ||
| Продукт | #476-678-656 | |
| Наличност | Да, на склад при доставчик Физически е наличен при доставчик на store.bg | |
| Гаранция на продукта | 3 години | |
| Марка | Beurer | |
| Официален сайт на Beurer | www.beurer.com » | |
| EAN | 4211125591137 | |
| Категории | ||
| Подходящ за | Жени | |
| За възраст | Над 18 години | |
| Тегло | 0.400 kg | |
|
Beurer Hair Dryer HC 25Сешоар за коса със сгъваема дръжка Доставка:
![]()
Основни параметри:
![]()
|
| Модел | HC 25 |
| Мощност | 1200 / 1600 W |
| Напрежение | 100 - 120 / 220 - 240 V |
| Настройки на мощността и температурата | 2 степени |
| Йонизираща функция | Да |
| Функция за студен въздух | Да |
| Концентратор на въздуха | Да |
| Защита от прегряване | Да |
| Подвижен филтър | Да |
| Сгъваема дръжка | Да |
| Халка за окачване | Да |
| Тегло на уреда | 426 g |
| Размери | 15.8 / 25.9 / 8.0 cm |
| Цвят | Черен и розово злато |
| Гаранция | 3 години |
|
Ако искаш да си първият дал мнение за този продукт, направи го сега! |
Важна информация! Мненията, които най-добре описват продукта, ще бъдат видими при всяко посещение на страницата. За да видиш всички останали мнения, натисни бутона "Покажи всички мнения". Без предупреждение ще бъдат изтривани коментари с обидно, расистко, клеветническо или друго съдържание, което нарушава добрия тон. |
|
Комплект аксесоари за коса Essence Crystal Crush Ластик с метална катарама и шнола от серията Crystal Crush |
||
|
Цена: 3.06 € / 5.98 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
PUPA Milano Vamp! Sexy Lashes Mascara Gold Edition Kit Комплект спирала за обемни, повдигнати и извити мигли с несесер |
||
|
Цена: 20.70 € / 40.49 лв.
|
|||
|
PUPA Milano Flower Artist Vibrant Lily EDT Дамски парфюм от серията Flower Artist |
||
|
Цена: 21.30 € / 41.66 лв.
|
|||
|
Подаръчен комплект BioBalance Firm & Flawless Duo Супер серум и тониращ крем за лице |
||
|
Цена: 37.30 € / 72.95 лв.
|
|||
|
LABOR8 Hased 481 Extrait De Parfum Унисекс парфюм |
||
|
Цени от: 38.34 € / 74.99 лв.
|
|||
![]() Вземи сега с отстъпка -20%! За повече подробности виж в продукта. |
|||
|
|
© 1999 - 2026 store.bg всички права запазени - Общи условия | Политика за личните данни Използваните в представянето на продукта "Beurer Hair Dryer HC 25 - Сешоар за коса със сгъваема дръжка" текстови, графични и други материали са собственост на носителите на авторските им права. Всяко копиране и репродуциране на информация, представена в този сайт, е равносилно на безусловно приемане на общите условия и определените в тях лицензни условия за ползване. |