

| Доставка за | СофияИзбери друго населено място | |
| Цена за доставка | До автомат на  BOX NOW : 0.99 € / 1.94 лв. До офис на Еконт: 2.80 € / 5.48 лв. До адрес: 2.55 € / 4.99 лв. | |
| Опция преглед | Да, при всяка доставка до адрес или офис. | |
| Дати за доставка | 21‑05‑2026 г. или 22‑05‑2026 г. | |
Основни параметри: ![]() | ||
| Продукт | #866-725-954 | |
| Наличност | Да, на склад при доставчик Физически е наличен при доставчик на store.bg | |
| Гаранция на продукта | 2 години | |
| Марка | Rowenta | |
| EAN | 3121040084960 | |
| Категории | ||
| Подходящ за | Жени | |
| За възраст | Над 18 години | |
| Тегло | 0.300 kg | |
| Инструкции | Инструкции за употеба | |
|
Rowenta X Karl Lagerfeld Easyliss SF161LF0Преса за коса Доставка:
![]()
Основни параметри:
![]()
|
| Модел | SF161LF0 |
| Напрежение | 110 - 240 V |
| Бутон за включване/изключване | Да |
| Максимална температура | 200°C |
| Време за загряване | 60 секунди |
| Индикатор за загряване | Да |
| Покритие на плочите | Керамично |
| Размер на плочите | 9 x 2.5 cm |
| Плаващи плочи | Да |
| Студен връх | Да |
| Система за заключване | Да |
| Захранващ кабел | Ротация на 360° |
| Дължина на захранващия кабел | 1.8 m |
| Цвят | Черен и червен |
| Гаранция | 2 години |
|
Ако искаш да си първият дал мнение за този продукт, направи го сега! |
Важна информация! Мненията, които най-добре описват продукта, ще бъдат видими при всяко посещение на страницата. За да видиш всички останали мнения, натисни бутона "Покажи всички мнения". Без предупреждение ще бъдат изтривани коментари с обидно, расистко, клеветническо или друго съдържание, което нарушава добрия тон. |
|
Essence Feel Good Club Look Set Комплект с гримове |
||
|
Цена: 19.88 € / 38.88 лв.
|
|||
|
Gillette Venus For Pubic Hair & Skin Gentle Trimmer Дамски тример за тяло от серията Venus |
||
|
Цена: 32.90 € / 64.35 лв.
|
|||
![]() ![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
|
Essence Kiss Bomb Shiny Lipgloss & Lip Balm Комплект гланц и балсам за устни |
||
|
Цена: 3.37 € / 6.59 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
|
Essence Crystal Crush Lip Glow Балсам за устни с променящ се цвят и аромат на боровинка от серията Crystal Crush |
||
|
Цена: 3.57 € / 6.98 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
GESKE Dual Foot Smoothener 8 in 1 Двустранен изглаждащ уред за крака с пемза 8 в 1 |
||
|
Цена: 24.09 € / 47.12 лв.
|
|||
![]() Стандартна цена 30.11 € Вземи сега с отстъпка -20%! За повече подробности виж в продукта. ![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
| |||||||||||||||
|
| |||||||||||||||
|
| |||||||||||||||
|
| |||||||||||||||
|
|
© 1999 - 2026 store.bg всички права запазени - Общи условия | Политика за личните данни Използваните в представянето на продукта "Rowenta X Karl Lagerfeld Easyliss SF161LF0 - Преса за коса" текстови, графични и други материали са собственост на носителите на авторските им права. Всяко копиране и репродуциране на информация, представена в този сайт, е равносилно на безусловно приемане на общите условия и определените в тях лицензни условия за ползване. |