

| Доставка за | СофияИзбери друго населено място | |
| Цена за доставка | До автомат на  BOX NOW : 0.99 € / 1.94 лв. До офис на Еконт: 2.80 € / 5.48 лв. До адрес: 2.55 € / 4.99 лв. | |
| Опция преглед | Да, при всяка доставка до адрес или офис. | |
| Дати за доставка | 28‑05‑2026 г. или 29‑05‑2026 г. | |
Основни параметри: ![]() | ||
| Продукт | #988-368-394 | |
| Наличност | Да, на склад при доставчик Физически е наличен при доставчик на store.bg | |
| Гаранция на продукта | 2 години | |
| Марка | Rowenta | |
| EAN | 3121040085042 | |
| Категории | ||
| Подходящ за | Жени | |
| За възраст | Над 18 години | |
| Тегло | 0.500 kg | |
|
Rowenta X Karl Lagerfeld CF321LF0Маша за коса Доставка:
![]()
Основни параметри:
![]()
|
| Модел | CF321LF0 |
| Напрежение | 110 - 240 V |
| Мощност | 43 - 47 W |
| Бутон за включване/изключване | Да |
| Покритие | Керамично |
| Нагревателен елемент | Алуминий |
| Максимална температура | 200°C |
| Време за загряване | 60 секунди |
| Индикатор за загряване | Да |
| Йонизираща функция | Да |
| Студен връх | Да |
| Диаметър на обработващата част | 25 mm |
| Захранващ кабел | Ротация на 360° |
| Халка за окачване | Да |
| Стойка за безопасност | Да |
| Дължина на захранващия кабел | 1.8 m |
| Цвят | Черен и червен |
| Гаранция | 2 години |
|
Ако искаш да си първият дал мнение за този продукт, направи го сега! |
Важна информация! Мненията, които най-добре описват продукта, ще бъдат видими при всяко посещение на страницата. За да видиш всички останали мнения, натисни бутона "Покажи всички мнения". Без предупреждение ще бъдат изтривани коментари с обидно, расистко, клеветническо или друго съдържание, което нарушава добрия тон. |
|
Подаръчен комплект IDC Institute Scented Bath Rose Душ гел, лосион за тяло, пяна и соли за вана |
||
|
Цена: 16.10 € / 31.49 лв.
|
|||
![]() Стандартна цена 17.89 € Вземи сега с отстъпка -10%! За повече подробности виж в продукта. ![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. ![]() Продуктът е представен с видео материали |
|||
|
Catrice Wonder Woman Eyeshadow Palette 020 Палитра с 12 цвята сенки за очи от серията Wonder Woman |
||
|
Цена: 10.42 € / 20.38 лв.
|
|||
![]() Стандартна цена 12.26 € Вземи сега с отстъпка -15%! За повече подробности виж в продукта. ![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Revlon ColorStay Looks Book Eye Shadow Palette Палитра с 8 цвята сенки за очи от серията ColorStay |
||
|
Цена: 11.31 € / 22.12 лв.
|
|||
![]() Стандартна цена 15.08 € Вземи сега с отстъпка -25%! За повече подробности виж в продукта. ![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
PUPA Milano Flower Artist Vibrant Lily EDT Дамски парфюм от серията Flower Artist |
||
|
Цена: 21.30 € / 41.66 лв.
|
|||
|
GESKE Electric Pumice Foot Smoothing Roller 7 in 1 Изглаждащ ролер за крака с пемза 7 в 1 |
||
|
Цена: 40.04 € / 78.31 лв.
|
|||
![]() Стандартна цена 50.05 € Вземи сега с отстъпка -20%! За повече подробности виж в продукта. |
|||
|
| ||||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||||
|
|
© 1999 - 2026 store.bg всички права запазени - Общи условия | Политика за личните данни Използваните в представянето на продукта "Rowenta X Karl Lagerfeld CF321LF0 - Маша за коса" текстови, графични и други материали са собственост на носителите на авторските им права. Всяко копиране и репродуциране на информация, представена в този сайт, е равносилно на безусловно приемане на общите условия и определените в тях лицензни условия за ползване. |