

| В момента този продукт не може да бъде доставен. | ||
Основни параметри: ![]() | ||
| Продукт | #838-885-975 | |
| Наличност | ||
| Гаранция на продукта | 2 години | |
| Марка | Rowenta | |
| Категории | ||
| Подходящ за | Жени | |
| За възраст | Над 18 години | |
| Инструкции | Инструкции за употреба | |
|
Rowenta Express Shine Papaya SF4620F0Преса за коса Доставка:
![]()
Основни параметри:
![]()
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
| |||||||||||||||
|
| |||||||||||||||
|
| |||||||||||||||
|
| |||||||||||||||
| Модел | SF4620F0 |
| Напрежение | 110 - 240 V |
| Бутон за включване/изключване | Да |
| Максимална температура | 210°C |
| Регулиране на температурата | Да (140°C - 210°C) |
| Позиции на температурата | 8 |
| Време за загряване | 30 секунди |
| Йонизираща функция | Да |
| Покритие на плочите | Керамично |
| Размер на плочите | 9 x 2.5 cm |
| Плаващи плочи | Да |
| Студен връх | Да |
| Система за заключване | Да |
| LED дисплей | Да |
| Защита от прегряване | Да |
| Захранващ кабел | Ротация на 360° |
| Дължина на захранващия кабел | 1.8 m |
| Халка за окачване | Да |
| Цвят | Черен и розов |
| Гаранция | 2 години |
|
Ако искаш да си първият дал мнение за този продукт, направи го сега! |
Важна информация! Мненията, които най-добре описват продукта, ще бъдат видими при всяко посещение на страницата. За да видиш всички останали мнения, натисни бутона "Покажи всички мнения". Без предупреждение ще бъдат изтривани коментари с обидно, расистко, клеветническо или друго съдържание, което нарушава добрия тон. |
|
Jacques Battini Swarovski Reve de Nuit EDP Дамски парфюм от серията Swarovski Elements |
||
|
Цена: 20.09 € / 39.29 лв.
|
|||
![]() ![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Catrice Disney Alice in Wonderland Eyeshadow Palette C01 Meet Me In Wonderland! Палитра с 12 цвята сенки за очи от серията Disney Alice in Wonderland |
||
|
Цена: 12.26 € / 23.98 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Подаръчен комплект с несесер Nivea Timeless Classic Душ крем, мляко за тяло, универсален крем, ролон и крем за ръце |
||
|
Цена: 16.91 € / 33.07 лв.
|
|||
![]() Стандартна цена 19.89 € Вземи сега с отстъпка -15%! За повече подробности виж в продукта. ![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Ароматна свещ с капак Bispol Strawberry 120 g, с аромат на ягода, от серията Aura |
||
|
Цена: 4.10 € / 8.02 лв.
|
|||
|
PUPA Milano Vamp! Lash Extender Mascara & Mini Multiplay Kit Комплект спирала, молив и козметичен несесер |
||
|
Цена: 25.30 € / 49.48 лв.
|
|||
|
|
© 1999 - 2026 store.bg всички права запазени - Общи условия | Политика за личните данни Използваните в представянето на продукта "Rowenta Express Shine Papaya SF4620F0 - Преса за коса" текстови, графични и други материали са собственост на носителите на авторските им права. Всяко копиране и репродуциране на информация, представена в този сайт, е равносилно на безусловно приемане на общите условия и определените в тях лицензни условия за ползване. |