

| В момента този продукт не може да бъде доставен. | ||
Основни параметри: ![]() | ||
| Продукт | #829-528-267 | |
| Наличност | ||
| Гаранция на продукта | 2 години | |
| Марка | Rowenta | |
| Категории | ||
| Подходящ за | Жени | |
| За възраст | Над 18 години | |
|
Rowenta CF2133F0Маша за коса с керамично покритие Доставка:
![]()
Основни параметри:
![]()
|
||||||||||||||||||||||||||
| Модел | CF2133F0 |
| Напрежение | 110 - 240 V |
| Мощност | 25 W |
| Бутон за включване/изключване | Да |
| Покритие | Керамично |
| Максимална температура | 180°C |
| Време за загряване | 60 секунди |
| Индикатор за загряване | Да |
| Йонизираща функция | Да |
| Студен връх | Да |
| Диаметър на обработващата част | 16 mm |
| Захранващ кабел | Ротация на 360° |
| Халка за окачване | Да |
| Стойка за безопасност | Да |
| Дължина на захранващия кабел | 1.8 m |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 2 години |
|
Ако искаш да си първият дал мнение за този продукт, направи го сега! |
Важна информация! Мненията, които най-добре описват продукта, ще бъдат видими при всяко посещение на страницата. За да видиш всички останали мнения, натисни бутона "Покажи всички мнения". Без предупреждение ще бъдат изтривани коментари с обидно, расистко, клеветническо или друго съдържание, което нарушава добрия тон. |
|
PUPA Milano Pennyblack Eyeshadow Palette Палитра с 6 цвята сенки за очи от серията PUPA <3 Pennyblack |
||
|
Цена: 25.30 € / 49.48 лв.
|
|||
|
Essence The Most Wonderful Kiss Of The Year Hydra Kiss Lip Oil Set Подаръчен комплект за устни |
||
|
Цена: 11.24 € / 21.98 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Подаръчен комплект Yves Rocher Bourbon Vanilla Душ гел и лосион за тяло от серията Bourbon Vanilla |
||
|
Цена: 20.40 € / 39.90 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Подаръчен комплект Nivea Energy & Glow Дневен крем за лице и мицеларна вода |
||
|
Цена: 14.93 € / 29.20 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Bvlgari Omnia Amethyste EDT Дамски парфюм |
||
|
Цени от: 65.10 € / 127.32 лв.
|
|||
|
|
© 1999 - 2026 store.bg всички права запазени - Общи условия | Политика за личните данни Използваните в представянето на продукта "Rowenta CF2133F0 - Маша за коса с керамично покритие" текстови, графични и други материали са собственост на носителите на авторските им права. Всяко копиране и репродуциране на информация, представена в този сайт, е равносилно на безусловно приемане на общите условия и определените в тях лицензни условия за ползване. |