

| В момента този продукт не може да бъде доставен. | ||
Основни параметри: ![]() | ||
| Продукт | #496-121-952 | |
| Наличност | ||
| Гаранция на продукта | 2 години | |
| Марка | Rowenta | |
| Категории | ||
| Подходящ за | Жени | |
| За възраст | Над 18 години | |
| Инструкции | Инструкции за употреба | |
|
Rowenta Express Style SF1810F0Преса за коса Доставка:
![]()
Основни параметри:
![]()
|
|||||||||||||||||||||||||||||
| Модел | SF1810F0 |
| Напрежение | 110 - 240 V |
| Бутон за включване/изключване | Да |
| Максимална температура | 210°C |
| Регулиране на температурата | Да (180°C - 210°C) |
| Позиции на температурата | 2 |
| Време за загряване | 45 секунди |
| Индикатор за загряване | Да |
| Покритие на плочите | Керамично |
| Плаващи плочи | Да |
| Система за заключване | Да |
| Захранващ кабел | Ротация на 360° |
| Дължина на захранващия кабел | 1.8 m |
| Халка за окачване | Да |
| Цвят | Черен и сребрист |
| Гаранция | 2 години |
|
Ако искаш да си първият дал мнение за този продукт, направи го сега! |
Важна информация! Мненията, които най-добре описват продукта, ще бъдат видими при всяко посещение на страницата. За да видиш всички останали мнения, натисни бутона "Покажи всички мнения". Без предупреждение ще бъдат изтривани коментари с обидно, расистко, клеветническо или друго съдържание, което нарушава добрия тон. |
|
Essence Feel Good Club Look Set Комплект с гримове |
||
|
Цена: 19.88 € / 38.88 лв.
|
|||
![]() |
|||
|
|
Essence Crystal Crush Lip Glow Балсам за устни с променящ се цвят и аромат на боровинка от серията Crystal Crush |
||
|
Цена: 3.57 € / 6.98 лв.
|
|||
![]() ![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Ароматна свещ с капак Bispol Blooming Jasmine 120 g, с флорален аромат, от серията Aura |
||
|
Цена: 4.10 € / 8.02 лв.
|
|||
|
Catrice Wonder Woman Eyeshadow Palette 010 Палитра с 12 цвята сенки за очи от серията Wonder Woman |
||
|
Цена: 12.26 € / 23.98 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Подаръчен комплект IDC Institute Secret Stories Козметика за тяло и свещ |
||
|
Цена: 29.65 € / 57.99 лв.
|
|||
![]() ![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. ![]() Продуктът е представен с видео материали |
|||
|
|
© 1999 - 2026 store.bg всички права запазени - Общи условия | Политика за личните данни Използваните в представянето на продукта "Rowenta Express Style SF1810F0 - Преса за коса" текстови, графични и други материали са собственост на носителите на авторските им права. Всяко копиране и репродуциране на информация, представена в този сайт, е равносилно на безусловно приемане на общите условия и определените в тях лицензни условия за ползване. |