

| Доставка за | СофияИзбери друго населено място | |
| Цена за доставка | До автомат на  BOX NOW : 0.99 € / 1.94 лв. До офис на Еконт: 2.80 € / 5.48 лв. До адрес: 2.55 € / 4.99 лв. | |
| Опция преглед | Да, при всяка доставка до адрес или офис. | |
| Дати за доставка | 15‑05‑2026 г. или 18‑05‑2026 г. | |
Основни параметри: ![]() | ||
| Продукт | #462-383-352 | |
| Наличност | Да, на склад при доставчик Физически е наличен при доставчик на store.bg | |
| Гаранция на продукта | 2 години | |
| Марка | Rowenta | |
| EAN | 3121040060162 | |
| Категории | ||
| Подходящ за | Жени | |
| За възраст | Над 12 години | |
| Тегло | 0.800 kg | |
| Инструкции | Ръководство на потребителя Rowenta Premium Ca... | |
|
Rowenta Premium Care Pro CV7461F0Сешоар за коса с дифузер Доставка:
![]()
Основни параметри:
![]()
|
| Модел | CV7461F0 |
| Мощност | 2400 W |
| Напрежение | 220 - 240 V |
| Настройки на температурата | 3 степени |
| Настройки на мощността | 2 степени |
| Йонизираща функция | Да |
| Функция Respect | Да |
| Функция за студен въздух | Да |
| Концентратор на въздуха | Да, 9 mm |
| Дифузер | Да |
| Халка за окачване | Да |
| Подвижна решетка | Не |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Цвят | Бял и розов |
| Гаранция | 2 години |
|
Ако искаш да си първият дал мнение за този продукт, направи го сега! |
Важна информация! Мненията, които най-добре описват продукта, ще бъдат видими при всяко посещение на страницата. За да видиш всички останали мнения, натисни бутона "Покажи всички мнения". Без предупреждение ще бъдат изтривани коментари с обидно, расистко, клеветническо или друго съдържание, което нарушава добрия тон. |
|
Catrice Disney Pixar Finding Dory Eyeshadow Palette Палитра с 15 цвята сенки за очи от серията Disney Pixar Finding Dory |
||
|
Цена: 10.63 € / 20.79 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Подаръчен комплект Yves Rocher Душ гел и лосион за тяло |
||
|
Цена: 19.38 € / 37.90 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Подаръчен комплект Body Farm Donkey Milk Измивен гел, тоник-лосион, дневен и окоолочен крем от серията Donkey Milk |
||
|
Цена: 47.70 € / 93.29 лв.
|
|||
![]() Продуктът е представен с видео материали |
|||
|
Bugatti Bella Donna Gold EDP Дамски парфюм от серията Bella Donna |
||
|
Цена: 35.70 € / 69.82 лв.
|
|||
|
L'Oreal Professionnel SteamPod 4.0 Glacial Utopia Лимитирана професионална преса за коса с пара |
||
|
Цена: 388.00 € / 758.86 лв.
|
|||
![]() Продуктът е представен с видео материали |
|||
|
|
© 1999 - 2026 store.bg всички права запазени - Общи условия | Политика за личните данни Използваните в представянето на продукта "Rowenta Premium Care Pro CV7461F0 - Сешоар за коса с дифузер" текстови, графични и други материали са собственост на носителите на авторските им права. Всяко копиране и репродуциране на информация, представена в този сайт, е равносилно на безусловно приемане на общите условия и определените в тях лицензни условия за ползване. |