

| Доставка за | СофияИзбери друго населено място | |
| Цена за доставка | До автомат на  BOX NOW : 0.99 € / 1.94 лв. До офис на Еконт: 2.80 € / 5.48 лв. До адрес: 2.55 € / 4.99 лв. | |
| Опция преглед | Да, при всяка доставка до адрес или офис. | |
| Дати за доставка | 21‑05‑2026 г. или 22‑05‑2026 г. | |
Основни параметри: ![]() | ||
| Продукт | #276-948-008 | |
| Наличност | Да, на склад при доставчик Физически е наличен при доставчик на store.bg | |
| Гаранция на продукта | 2 години | |
| Марка | Rowenta | |
| EAN | 3121040085066 | |
| Категории | ||
| Подходящ за | Жени | |
| За възраст | Над 18 години | |
| Тегло | 0.500 kg | |
|
Rowenta X Karl Lagerfeld Studio Dry CV581LF0Сешоар за коса Доставка:
![]()
Основни параметри:
![]()
|
| Модел | CV581LF0 |
| Мощност | 2100 W |
| Напрежение | 220 - 240 V |
| Настройки на температурата | 3 степени |
| Настройки на мощността | 2 степени |
| Йонизираща функция | Да |
| Функция за студен въздух | Да |
| Еко функция | Да |
| Концентратор на въздуха | Да, 12 mm |
| Халка за окачване | Да |
| Подвижна решетка | Да |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Размери | 21.5 / 28.8 / 9.2 cm |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 2 години |
|
Ако искаш да си първият дал мнение за този продукт, направи го сега! |
Важна информация! Мненията, които най-добре описват продукта, ще бъдат видими при всяко посещение на страницата. За да видиш всички останали мнения, натисни бутона "Покажи всички мнения". Без предупреждение ще бъдат изтривани коментари с обидно, расистко, клеветническо или друго съдържание, което нарушава добрия тон. |
|
Подаръчен комплект Yves Rocher Bourbon Vanilla Душ гел и лосион за тяло от серията Bourbon Vanilla |
||
|
Цена: 20.40 € / 39.90 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Подаръчен комплект Organic Shop Skin Super Good Mermaid Beauty Душ гел и озаряващ мус за тяло |
||
|
Цена: 7.70 € / 15.06 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. ![]() Продуктът е представен с видео материали |
|||
|
|
Makeup Revolution Cherry Icon Set Подаръчен комплект с палитра сенки за очи и четка |
||
|
Цена: 13.80 € / 26.99 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Подаръчен комплект Tesori d'Oriente Hammam Душ крем и дезодорант от серията Hammam |
||
|
Цена: 8.13 € / 15.90 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. |
|||
|
Подаръчен комплект IDC Institute Secret Stories Душ гел и лосион за тяло |
||
|
Цена: 6.64 € / 12.99 лв.
|
|||
![]() Възможна е експресна доставка на следващ работен ден, до офис на Еконт. ![]() Продуктът е представен с видео материали |
|||
|
|
© 1999 - 2026 store.bg всички права запазени - Общи условия | Политика за личните данни Използваните в представянето на продукта "Rowenta X Karl Lagerfeld Studio Dry CV581LF0 - Сешоар за коса" текстови, графични и други материали са собственост на носителите на авторските им права. Всяко копиране и репродуциране на информация, представена в този сайт, е равносилно на безусловно приемане на общите условия и определените в тях лицензни условия за ползване. |