

| В момента този продукт не може да бъде доставен. | ||
Основни параметри: ![]() | ||
| Продукт | #156-078 | |
| Наличност | ||
| Гаранция на продукта | 2 години | |
| Марка | Pollogen Beauty Korea | |
| Категории | ||
| За възраст | Над 12 години | |
| Материал | Метал и пластмаса | |
| Батерии модел | AAA | |
| Батерии брой | 2 | |
| Батерии в комплекта | Да | |
|
Glo-MeУред за диамантено микродермоабразио Доставка:
![]()
Основни параметри:
![]()
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| |||||||||||||||
| ||||||||||||||||
| Захранване | 2 x 1.5 V AAA |
| Ниво на звука | 72 dB |
| Ниво на вакуум | High Medium Low |
| Светлинен индикатор за нивото на вакуум | червен оранжев зелен |
| Бутон за включване и изключване | Да |
| Диамантена глава | бяла глава - за чувствителна кожа сребърна глава - за нормална кожа |
| Заменяем филтър | Да, 50 броя |
| Размери | 7 / 17 / 4 |
| Тегло заедно с батериите | 100 g |
| Гаранция | 2 години |
|
Ако искаш да си първият дал мнение за този продукт, направи го сега! |
Важна информация! Мненията, които най-добре описват продукта, ще бъдат видими при всяко посещение на страницата. За да видиш всички останали мнения, натисни бутона "Покажи всички мнения". Без предупреждение ще бъдат изтривани коментари с обидно, расистко, клеветническо или друго съдържание, което нарушава добрия тон. |
|
|
© 1999 - 2026 store.bg всички права запазени - Общи условия | Политика за личните данни Използваните в представянето на продукта "Glo-Me - Уред за диамантено микродермоабразио" текстови, графични и други материали са собственост на носителите на авторските им права. Всяко копиране и репродуциране на информация, представена в този сайт, е равносилно на безусловно приемане на общите условия и определените в тях лицензни условия за ползване. |